Srpen 2010

End Of An Era...

1. srpna 2010 v 16:16 | Sharrie
Už je to něco přes dva a půl roku co jsem založila tento blog. Původně byl založený výhradně jako stránky o kapele Nightwish, kterou jsem v té době hrozně milovala. Za celou tu dobu jsem zde uveřejnila spoustu článku, nových designů a mnoho dalších blbostí. Postupně zde přibyli i další kapely, které si našli místo v mém metalovém srdci. Dalo mi to tu práci, ale na druhou stranu jsem zde spoustu nových SB a lidí potkala. Za tu dobu jsem zde vystřídala nad 50 SB - některé blogy se zrušili, jiné se tu ani neukázali a některé zůstávají do teď. S návštěvností jsem velmi spokojena, ikdyž vím že některé blogy jsou mnohem navštěvovanější, přesto je tu okolo 10 000 návštěv a to mi přijde jako krásný počet :-) SBčka - nemám co jim vytknout. I když někteřé jsem tu dlouho neviděla ;-)
nightwish-sharrie.blog.cz
Přijde mi že je tu hrozný bordel jak v článkách tak i rubrikách a tak. Už ani já sama se zde pořádně nevyznám a navíc mě ani nenapadá co bych sem měla dávat.
A tak jsem se konec konců dohrabala k závěru: S tímto blogem se rozloučím a založím si úplně nový.
Tento bude fungovat dál, ale nebude tu nic přibývat.
SB: Všechny si vás kdyžtak přidám na nový blog jestli vám to nevadí ;-)
Později zde uveřejním odkaz na můj nový blog - jak jeho název tak co na něm můžete najít ;-)
Ale prozatím to zůstává tajemstvím ;-)

No a tak se váš v anketě táži zda-li by jste chtěli abych s tímto blogem skončila nebo ne. Chtěla bych znát váš názor :-) Předem díky ;-)

Sharrie